Главная
Объявления
Товары
Форум
Доска бесплатных объявлений - freeboard.com.ua

#1 20/01/2024 09:09:18

Hard
Member

Як обрати надійне авто з Європи?

Замислююсь над ідеєю купити авто з Європи, але вагаюся – чи варто ризикувати? Які плюси та мінуси такого вибору? Чи можливо нарватися на якісь приховані проблеми, які не видно при перегляді фото та описів онлайн? Яка краща країна для пошуку транспорту? І чи є тут ті, хто має позитивний чи негативний досвід у цьому напрямку?

Неактивен

 

#2 20/01/2024 10:05:38

Korwor
Member

Re: Як обрати надійне авто з Європи?

Щодо купівлі авто з Європи, я можу раджу поділитися своїм досвідом. Я вирішив купити машину через компанію Lube Avto і не пошкодував. Обрав я Skoda Octavia 2018 року. Замовив через сайт https://lubeavto.com.ua/ і отримав авто в хорошому стані.
Плюси: цікавий вибір авто, можливість зекономити, оформлення документів легше.
Мінуси: трошки чекав на доставку, але в цілому, виправдало себе. Машина прийшла без проблем, як описували. Оглядав перед покупкою фото та відео, все відповідає дійсності.

Спілкувався з менеджерами Lube Avto, вони надали всю необхідну інформацію, були в контакті на протязі усього процесу. Оформлення пройшло швидко. В цілому, задоволений своїм вибором та рекомендую спробувати.

Неактивен

 

#3 04/04/2024 18:43:19

Gaerlok
Member

Re: Як обрати надійне авто з Європи?

Я хочу Вольво. Але є сумніви, чи варто його купувати за кордоном.

Неактивен

 

#4 04/04/2024 19:44:56

Ulika
Member

Re: Як обрати надійне авто з Європи?

Для чого за кордоном брати? Дивіться в офіційного представника та обирайте, тут ви отримаєте гарантії щодо купівлі якісного та справного авто. Я також хочу Вольво ХС90 - це надійний всюдихід, дуже маневровий та стійкий навіть взимку. Тут просторий салон та великий багажник. Дійсно ідеальна та недорога сімейна машина зі стильним дизайном.

Неактивен

 

#5 10/04/2024 17:13:08

Anna
Member

Re: Як обрати надійне авто з Європи?

Для мене складно обрати авто самостійно. Буду шукати авто експерта, щоб оглянув перед покупкою.

Неактивен

 

#6 11/04/2024 13:42:51

Nairutel
Member

Re: Як обрати надійне авто з Європи?

Ви правильно мислите, адже дійсно потрібна перевірка б/у авто, виїзна перевірка автомобіля перед покупкою  - одна з  послуг, що пропонує компанія Car4you. Ця послуга за доступною ціною та варта того, щоб її замовити. По факту ви зекономите значно більше та убезпечите себе від невдалої покупки.

Неактивен

 

#7 18/04/2024 09:37:53

Re: Як обрати надійне авто з Європи?

В нас із чоловіком єдиний варіант покупки авто - це розстрочка

Неактивен

 

#8 19/04/2024 09:30:20

Re: Як обрати надійне авто з Європи?

Милана Лопатина :

В нас із чоловіком єдиний варіант покупки авто - це розстрочка

Я вам хочу сказати, що ви далеко не перші, і точно не останні, хто плану саме у такому форматі купувати авто. Для когось саме такий варіант є найзручнішим та найвигіднішим по фінансах, адже не потрібно одразу усю сумку вносити за покупку. Ловіть сайт , де зібрані автівки, що продаються в розстрочку. Одразу собі і зорієнтуєтесь по сумі та терміну фактичних виплат.

Неактивен

 

#9 25/04/2024 13:23:24

mobils
Member

Re: Як обрати надійне авто з Європи?

Компанія SAT протягом років вдосконалює різноманітні підходи та налагоджує зв'язки, що дозволяють здійснювати транспортування майже будь-якого вантажу в межах Тернополя та Тернопільської області https://www.sat.ua/tariffs/ternopil-ternopilska-oblast/

Неактивен

 

Board footer

freeboard.com.ua - Бесплатная доска объявлений