Главная
Объявления
Товары
Форум
Доска бесплатных объявлений - freeboard.com.ua

#1 11/01/2024 15:27:59

Anna Lipova
Member

Підкиньте ідею

Вітаю. Останнім часом захопилась такою штукою як Інста. Вже пройшло півроку з тих пір як я почала вести свій персональний аккаунт. Зараз потрібні свіжі ідеї для того аби якось зробити його більш цікавим для постійних підписникіів. Що запропонуєте?

Неактивен

 

#2 11/01/2024 17:27:24

Vilhlav
Member

Re: Підкиньте ідею

Ну я не великий спец в цьому всьому, але як на мене то базові правила для інсти так і для інших платформ мають знати усі, хто хоча б раз намагався вести вій акк і бути блоггером. Як на мене то ваш контент має бути цікавим для глядачів і якісним. Ви маєте точно бити по аудиторії яка є цільовою. Окрім того знаєте, що може найкраще мотивувати людей? Отримання призів. Тож раджу подивитись як правильно проводити розіграші https://vlada-rykova.com/ua/servisy-dly … instagram/ є багато сервісів для цього. Ця штука звичайно потребує вкладень, тому що треба купити призи і таке інше, проте в довгостроковій перспективі я гадаю що ви отримуєте набагато більше

Неактивен

 

#3 11/01/2024 18:11:00

Domuan
Member

Re: Підкиньте ідею

Ну ви знаєте, я настільки від цього всього далекий, що навіть не знаю. Для мене це взагалі щось нове, тож я вам не можу точно щось підказати. Гадаю тут краще звертатись до профессіоналів. Вони вам усе підкажуть

Неактивен

 

Board footer

freeboard.com.ua - Бесплатная доска объявлений