Главная
Объявления
Товары
Форум
Доска бесплатных объявлений - freeboard.com.ua

#1 21/11/2023 07:40:11

Kapella
Member

Тема про старе і нове житло

Хочу обговорити тему що ж краще купити вже готову квартиру в старому будинку, чи інвестувати в будівництво, але через деякий час жити в новісінькій квартирі? Що би обрали ви і чому?

Неактивен

 

#2 21/11/2023 09:53:02

Konyaschka
Member

Re: Тема про старе і нове житло

Kapella :

Хочу обговорити тему що ж краще купити вже готову квартиру в старому будинку, чи інвестувати в будівництво, але через деякий час жити в новісінькій квартирі? Що би обрали ви і чому?

Тому цей вибір залежить від вас. Для когось це питання грошей, бо як не крути старе житло іде дешевше, хтось навпаки готовий чекати закінчення будівництва, але жити у новій, просторій квартирі, з гарним подвір'ям, сучасним паркінгом, красивими парадними, дитячими майданчиками та іншим. Тому я вам раджу звернути увагу на ЖК Оптимісто гарний варіант для молодої сім'ї.

https://optimisto.com.ua/wp-content/webp-express/webp-images/doc-root/wp-content/uploads/2020/12/R2_2-min.jpg.webp

Неактивен

 

#3 14/02/2024 12:41:11

Яреми
New member

Re: Тема про старе і нове житло

Ми нарешті приступили до будівництва свого будинку, але зіткнулися з проблемою вибору відповідних фундаментних блоків. Де можна замовити якісні блоки за прийнятною ціною?

Неактивен

 

#4 14/02/2024 12:43:34

dminka
Member

Re: Тема про старе і нове житло

Будівництво для мене завжди було особливою сферою, яка потребувала уваги до деталей. Тому, коли я приступив до нового проекту, замовляючи фундаментні блоки в Києві https://stromat.com.ua/proizvodstvo/fun … i-fbs.html у цього постачальника, я прагнув до якості та надійності. Плюси роботи ними були очевидними: висока якість матеріалів, оперативна доставка та привабливі ціни. Потішило, як добре продумана стратегія підбору блоків може підвищити ефективність всього будівельного процесу. Економія часу та коштів – ось що я ціную найбільше у цьому досвіді.

Неактивен

 

Board footer

freeboard.com.ua - Бесплатная доска объявлений