Главная
Объявления
Товары
Форум
Доска бесплатных объявлений - freeboard.com.ua

#1 28/09/2023 14:25:29

juguh
Member

Де замовити реєстрацію ТОВ?

Я тільки починаю свій бізнес і хочу зареєструвати ТОВ (Товариство з обмеженою відповідальністю). Але я абсолютно не розбираюся в цьому процесі. Можете порадити хорошу юридичну компанію, яка допоможе мені з реєстрацією? Я дуже хвилююся, що щось може піти не так, і хочу знайти надійних фахівців.

Неактивен

 

#2 28/09/2023 14:25:38

Korwor
Member

Re: Де замовити реєстрацію ТОВ?

Цікаво, я теж задавався цим питанням, коли розпочинав свій бізнес кілька років тому. Реєстрація ТОВ - важливий крок, і правильно обрана юридична компанія може багато спростити. Буду стежити за цією темою, можливо, хтось дасть хороші рекомендації.

Неактивен

 

#3 28/09/2023 14:26:01

juguh
Member

Re: Де замовити реєстрацію ТОВ?

Так, це дійсно важливо для мене. Якщо у вас є якісь поради або рекомендації щодо вибору компанії, будь ласка, поділіться. Мені б хотілося почути думку досвідчених підприємців.

Неактивен

 

#4 28/09/2023 14:26:19

yaroslav79
Member

Re: Де замовити реєстрацію ТОВ?

juguh :

Я тільки починаю свій бізнес і хочу зареєструвати ТОВ (Товариство з обмеженою відповідальністю). Але я абсолютно не розбираюся в цьому процесі. Можете порадити хорошу юридичну компанію, яка допоможе мені з реєстрацією? Я дуже хвилююся, що щось може піти не так, і хочу знайти надійних фахівців.

Звісно, можу порекомендувати вам звернутися до юридичної компанії "Факторія". Вони займаються реєстрацією ТОВ https://faktoria.kiev.ua/uk/reyestratsiya-tov-kiyiv/ мають обширний досвід в цій сфері.

Я працював з ними не один раз і можу сказати, що вони професіонали своєї справи. У них є великий досвід у юридичній сфері, і вони допоможуть вам вирішити багато питань, пов'язаних з бізнесом. Можливо, варто зв'язатися з ними і уточнити деталі вашої ситуації. Просто наскільки я знаю, то минулого разу коли з ними працював, в них був дуже добрий менеджер, який без питань все пояснював дуже добре.

https://i.postimg.cc/bwvGKPVt/image.png

Неактивен

 

Board footer

freeboard.com.ua - Бесплатная доска объявлений