Главная
Объявления
Товары
Форум
Доска бесплатных объявлений - freeboard.com.ua

#1 07/11/2022 09:17:09

begum29
Member

Відпочинок

куди поїхати на відпочинок восени в межах України? Хочу влаштувати сюрприз для усієї родини, але без допомоги зі сторони мені точно не обійтись. Сподіваюся, що ви відпишетеся та проконсультуєте мене, що скажете?

Неактивен

 

#2 23/05/2023 14:20:33

Charm909
Member

Re: Відпочинок

В Україні є багато красивих місць)

Неактивен

 

#3 31/05/2023 20:08:13

Rennata
Member

Re: Відпочинок

В Карпати хочу. То моя любов на все життя. Вже вивчаю пропозиції.
Може ще хтось планує?

Неактивен

 

#4 01/06/2023 11:12:22

Anna
Member

Re: Відпочинок

Я хочу в СПА, але в гарну місцевість поїхати. Сумістити релакс та помилуватися природою. Обираю Чани Закарпаття , де крім відпочинку для розслаблення на кожного чекають чисте гірське повітря та буковий ліс, тут ідеальні умови для оздоровлення всього організму. А чого варта вода! Мінеральні джерела - це вода життя.  Мені дуже радили сюди поїхати, скільки схвальних відгуків! Не можу дочекатись відпустки й пакуватиму валізу.

Неактивен

 

#5 13/06/2023 22:13:47

Goshaa
Member

Re: Відпочинок

Дуже гарно на західній Україні, а саме в місті Трускавці. Два роки тому відпочивав там з друзями, не пошкодували що поїхали, побували на різних екскурсіях. Зупинялися в готелі Raymond, знаходиться він в Карпатах, в самому серці природи, номери з усіма зручностями, є ресторан зі смачною українською кухнею та широким вибором напоїв. Так що, якщо надумаєте їхати, раджу подивитися більш детальний опис готелю в Трускавці та завчасно забронювати на сайті номери.

Неактивен

 

#6 08/12/2023 11:38:48

Re: Відпочинок

А мене цікавить місто Кременчук, які варіанти відпочинку є там?

Неактивен

 

#7 08/12/2023 11:48:36

jord
Member

Re: Відпочинок

Відвідавши готельний оздоровчий комплекс у Кременчуку https://polomed.life/  я залишилася враженою від сучасних номерів та високого рівня обслуговування. Це місце створене для повного відпочинку та відновлення сил. Лікарі надають професійні консультації, а широкий вибір процедур дозволяє забути про стрес та втому. Басейн і аквапарк – це чудовий бонус для тих, хто цінує активний відпочинок.

Неактивен

 

#8 17/01/2024 20:40:10

Hoyse
Member

Re: Відпочинок

Насправді гарні місця є біля будь-якого міста України, тому успіхів з пошуками!

Неактивен

 

#9 22/01/2024 16:33:57

Килька
Member

Re: Відпочинок

А сейчас только в Украине и остается отдыхать, потому что довольно высокие цены на заграничный отдых из-за курса доллара, да и не очень удобно добираться в тот же Египет или Турцию - надо делать пересадку, что затруднительно с чемоданами. Мы с мужем планируем в феврале поехать в гостиничный комплекс SunRay http://rd6.1gb.ua/rus/catalog/65447/, отзывы про который Вы можете тут почитать. В целом, пишут что тут красиво и комфортно, а главное - что еще и крайне недорого. Почему бы не воспользоваться таким шансом?

Неактивен

 

#10 01/02/2024 23:54:43

Nika21
Member

Re: Відпочинок

Весело отдыхаешь на природе, когда ты отправляешься в путешествие на своем велосипеде Фэтбайки. Его широкие покрышки позволяют легко прокладывать пути в лесах и по песчаным дюнам, совершая каждую поездку увлекательным приключением. Ощути свободу и энергию каждого педалирования, открывая для себя новые места и наслаждаясь красотой природы. Велосипед Фэтбайки – это не просто средство перемещения, это твой компаньон в мире впечатлений и эмоций. Рекомендую каждому, кто хочет по-настоящему насладиться отдыхом и открыть новые горизонты.

Отредактированно Nika21 (01/02/2024 23:55:37)

Неактивен

 

#11 06/02/2024 12:47:11

Melisa
Member

Re: Відпочинок

А який регіон варто обрати? Де дійсно добре можна провести час?

Неактивен

 

#12 06/02/2024 17:35:00

Nairutel
Member

Re: Відпочинок

Я обираючи місце для відпочинку орієнтувався на можливість для себе порибалити. Для дружини важливо було просто відпочити та відвідати баню, дітям цікаві розваги. Тому була обрана для сім'ї турбаза Дніпро , турбаза біля р. Самара знаходиться. Тут комфортні номери з видом на ріку, є басейн, лазня та чан, екопарк з доглянутими тваринами, смачно годують в ресторані. Ми всі дуже гарно тут провели час. І я мав хороший улов, сам зловлену рибу готував для сім'ї.
https://waterloovillage.com.ua/wp-content/uploads/2022/10/photo-81.jpg

Неактивен

 

#13 16/02/2024 20:15:52

Kisa
Member

Re: Відпочинок

begum29 :

куди поїхати на відпочинок восени в межах України? Хочу влаштувати сюрприз для усієї родини, але без допомоги зі сторони мені точно не обійтись. Сподіваюся, що ви відпишетеся та проконсультуєте мене, що скажете?

Ось я дуже полюбляю Львів, пропоную вам скористатися нагодою, та побувати в цьому історичному місті нашої країни. Я вже була декілка разів й дуже захоплююсь цим. Дуже хочу поїхати ще раз, але не знаю, де зупинитись.

Неактивен

 

#14 17/02/2024 22:03:55

Lilit
Member

Re: Відпочинок

Ребята, еду во Львов на неделю, посоветуйте там нормальный отель, чтоб и цена приличная за проживание и обязательно с питанием и баром, очень надо.

Неактивен

 

#15 17/02/2024 22:34:24

Zulia
Member

Re: Відпочинок

У нас дуже гарна країна і може фору дати будь-якій іншій, навіть Європі. Сама дуже люблю Львів, обійшла всі ці історичні та мальовничі вулиці, побувала у знаменитих місцях. Обов'язково побувайте у цьому місті і неодноразово. А зупинитися можна у гарному готелі у центрі міста в Best Western Plus Market Square Lviv https://marketsquarelviv.com/ - ось на цьому сайті можете подивитися про нього всю інформацію і забронювати номер, що сподобався. Є фотографії та описи, вибір номерів великий. Можу точно сказати, що у них чисто, затишно та готують смачно, обов'язково відвідайте їхній ресторан.
https://marketsquarelviv.com/uploaded/files/Standard_2.jpg

Неактивен

 

#16 04/03/2024 18:00:15

Anna
Member

Re: Відпочинок

Цікаво

Неактивен

 

#17 04/03/2024 18:01:25

Ulika
Member

Re: Відпочинок

Друзі, а чи плануєте кудись дітей відправляти на відпочинок влітку?

Неактивен

 

#18 04/03/2024 18:36:24

Gaerlok
Member

Re: Відпочинок

Звичайно, як і кожного року. Яка б не була ситуація, але дітям потрібно відпочити та оздоровитись. Дитячий табір в Карпатах KIDBI підібрав цього разу, вже забронював для доньки місце. Тут має бути дуже цікаво. Гарні продумані програми та смачні страви, свіже повітря та нові знайомства. Думаю, дитина буде дуже задоволена.
https://kidbi.com.ua/web/image/3007-e552e8a4/Skilandhouse%20Yablunytsya%20kidbi%20camp%20%282%29.jpg

Неактивен

 

Board footer

freeboard.com.ua - Бесплатная доска объявлений