Главная
Объявления
Товары
Форум
Доска бесплатных объявлений - freeboard.com.ua

#1 01/10/2020 14:12:44

Заглох на трасі

Хлопців, хто стикався з такою неприємною ситуацією, коли глухнеш на трасі, починаєш голосувати, щоб проїжджаючі прикурити твоє авто, але чекаєш що хтось зупинитися годинами? У мене як раз така ситуація була на днях, коли я їхав по трасі в Чернівці, я навіть трохи розчарувався в нашому братові - автомобілісту ...

Неактивен

 

#2 01/10/2020 14:30:44

Тетрис
Member

Re: Заглох на трасі

Чесно кажучи, у мене таких ситуацій не виникало, тому що я вчасно обслуговую свій автомобіль і він не глухне на дорозі. А вам, автор, раджу на майбутнє просто напросто зберегти номер, скажімо, цього чернігівського СТО Магнат Авто, який надає послуги технічно допомоги на дорозі https://magnatauto.com/. Так вам неї потрібно буде чекати кілька годин, поки прикурити ваше авто.

Неактивен

 

#3 01/10/2020 14:42:47

Glamm
Member

Re: Заглох на трасі

Вам швидше за все крупно не пощастило, тому як моя машина теж періодично глухне, але коли я голосую, щоб отримати допомогу, проїжджаючі авто зупиняються практично відразу.

Неактивен

 

#4 01/10/2020 14:56:15

Fant
Member

Re: Заглох на трасі

Я про службу евакуаторів хочу сказати, в яку вам в таких випадках потрібно звертатися. Шукайте таку - про яку хороші відгуки, а то можна і евакуатор прочекати кілька годин, стояти не трасі у своїй заглохлой машини.

Неактивен

 

Board footer

freeboard.com.ua - Бесплатная доска объявлений