Главная
Объявления
Товары
Форум
Доска бесплатных объявлений - freeboard.com.ua

#1 06/02/2020 16:54:03

Допомога сину у підготовці до уроків

Доброго дня! Чи допомагаєте ви своїй дитині виконувати уроки? Чи, можливо, робить самостійно, а ви лише перевіряєте? Мій син навчається у 4 класі. Уроки виконувати ми завжди сідаємо разом. Вчителька ще з початку навчання наголошувала на тому, що ми випускний клас початкової школи і що нас у травні чекає здача Державної Підсумкової Атестації з певних предметів. Ось уже з січня почали розв'язувати завдання зі збірника завдань підготовки до ДПА. Але, є такі завдання, над правильністю виконання яких я взагалі задумуюся. Можливо знаєте, чи є десь відповіді на ці завдання?

Неактивен

 

#2 06/02/2020 17:02:31

Re: Допомога сину у підготовці до уроків

Так вы не можете решить самостоятельно задания, которые заданы детям в 4 классе? Что тогда говорить о детях, как они должны справляться? А как будете помогать ребенку потом с уроками в старших классах? Ведь дальше будут еще сложнее задания.

Неактивен

 

#3 06/02/2020 17:07:57

Re: Допомога сину у підготовці до уроків

Мені здається, що автор не те, що не може виконати завдання, а просто, іноді і мені буває, що думаю чи так правильно, чи так. І також, буває, що порівнюю відповіді, до яких прийшли наші розв'язки із ГДЗ. Не бачу в цьому нічого поганого. Моя донька навчається в четвертому класі також. Ось недавно натрапила на сайт із відповідями онлайн до збірників завдань підготовки до ДПА для 4 класу 2020 https://onegdz.com/dpa/dpa-4-klas-2020/

Неактивен

 

#4 06/02/2020 17:14:46

Moonlight
Member

Re: Допомога сину у підготовці до уроків

Ой, вы знаете, иногда не плохо и сравнить ответы. А то ломаешь голову, а задача никак не решается. То ли ты не понимаешь, то ли так написано. А в итоге выходит, что в условии задачи ошибка. И такое бывает...

Неактивен

 

#5 03/03/2020 10:51:57

Nesterow
Member

Re: Допомога сину у підготовці до уроків

Головне знайти якісні матеріали для домашніх занять, без цього ваша дитина  не зможе повноцінно встигати за класом, вчитель далеко не все встигає пояснити з програми. Наприклад позакласне читання 1 клас НУШ дуже хвалять як вчителі, так і батьки.

Отредактированно Nesterow (03/03/2020 10:52:59)


Туалет в клубе — лучшее место для фотосессий. Миллионы девушек не могут ошибаться!

Неактивен

 

Board footer

freeboard.com.ua - Бесплатная доска объявлений