Главная
Объявления
Товары
Форум
Доска бесплатных объявлений - freeboard.com.ua

#1 10/07/2019 22:28:58

Behemot
Member

Daewoo Sens і ГБО-2

Встановив сам на свій Деу Сенс ГБО-2, а вона не хоче працювати на газу, просто не розвиває обороти і відразу давиться. Міняв редуктор на новий - теж саме. Коли зменшую отвір в гофрі, починає добре працювати, але починається перевитрата газу. А на бензині проблем немає. В чому може бути причина?

Неактивен

 

#2 10/07/2019 22:52:21

Expat
New member

Re: Daewoo Sens і ГБО-2

Швидше за все причина в подачі газу від редуктора в колектор - змішувач не той, що треба, або довжина шланга, що підводить газ, неправильна, або редуктор неправильно змонтували. Часткове перекриття повітрозабірника розріджує газ, а ГБО-2 саме по розрідженню і працює, тому і результат кращий з меншим отвором.

Неактивен

 

#3 10/07/2019 22:59:19

Mateo
Member

Re: Daewoo Sens і ГБО-2

Ви не написали, у вас карбюратор чи інжектор? Як на мене, тут швидше за все проблема в редукторі. Просто на моїй машині точно така ж історія була і заміна редуктора вирішила цю проблему. Мені ще по гарантії його заміняли.

Отредактированно Mateo (10/07/2019 23:06:02)

Неактивен

 

#4 10/07/2019 23:20:27

Valerio
Member

Re: Daewoo Sens і ГБО-2

Таке може статися, якщо вам попався редуктор з заводським браком, тому тут найкращий вихід, щоб ситуацію оцінив досвідчений автомеханік. Якщо ви знаходитесь у Львові або околицях, консультацію по налаштуванні ГБО 2 покоління можна отримати у спеціалістів даного сервісу https://dimax-gaz.lviv.ua/2-pokolinnya.html

Отредактированно Valerio (10/07/2019 23:23:15)

Неактивен

 

#5 07/10/2019 18:14:39

куклас2
Member

Re: Daewoo Sens і ГБО-2

Тут вопрос какое именно гбо лучше ставить для своей машины...

Неактивен

 

#6 07/10/2019 18:22:55

Ксюша656
Member

Re: Daewoo Sens і ГБО-2

Из каких вариантов выбираете?

Неактивен

 

#7 07/10/2019 19:56:41

david44
Member

Re: Daewoo Sens і ГБО-2

Я вам из своего опыта советую установить ГБО 5 поколения)Она специально была доработала для езды в у нас в Украине, а то наш климат и газ оставляют желать лучшего.  Я обращался https://vipgaz.ua/ustanovka-gbo-5-pokoleniya к ребятам, чтобы они установили мне эту систему) И очень доволен, рекомендую. Реально так экономлю теперь на заправке машины. Цена конечно дороже, чем у 4 поколения, но оно того стоит точно. Еще конечно стоит перед установкой проконсультироваться  с ними, чтобы подсказали что подойдет больше исходя из марки автомобиля и модели.

Неактивен

 

Board footer

freeboard.com.ua - Бесплатная доска объявлений