Главная
Объявления
Товары
Форум
Доска бесплатных объявлений - freeboard.com.ua

#1 18/04/2024 16:04:50

dafini
New member

Проставки для збільшення кліренсу

Вітаю всіх автолюбителів! Хочу порадитися щодо встановлення проставок для збільшення кліренсу. Скажіть, чи дійсно вони збільшують прохідність авто і як впливають на керованість та підвіску? Чи не буде проблем із зносом ходової частини через зміну геометрії? Також цікавить, де в Одесі можна придбати якісні проставки і орієнтовна їх вартість. Буду вдячна за поради!


"Все мы лежим в сточной канаве, но некоторые из нас смотрят на звезды" - Оскар Уайльд

Неактивен

 

#2 22/04/2024 10:57:28

4e5ter
Member

Re: Проставки для збільшення кліренсу

Привіт! Нещодавно я встановив проставки для збільшення кліренсу на свій позашляховик, куплені в магазині "Автопроставка" в Одесі. Обрав якісний комплект українського виробництва за 2800 гривень. Ще 600 гривень заплатив за професійну установку. Після встановлення дорожній просвіт збільшився приблизно на 3-4 см, що істотно покращило прохідність авто на поганих дорогах та бездоріжжі. При цьому керованість та стійкість на дорозі не постраждали. Роботу підвіски та знос ходової частини проставки не вплинули. Все працює ідеально, без будь-яких проблем. Загалом, проставки - відмінний спосіб підвищити прохідність за доступну ціну. Раджу звертатись до перевірених постачальників та досвідчених майстрів зі встановлення.

Неактивен

 

Board footer

freeboard.com.ua - Бесплатная доска объявлений