Главная
Объявления
Товары
Форум
Доска бесплатных объявлений - freeboard.com.ua

#1 10/04/2024 01:33:30

Korwor
Member

Якісний чохол на айфон

Придбав собі iPhone і зараз шукаю якісний та стильний чохол для нього. Можливо, хтось може порадити місце або інтернет-магазин, де я зможу знайти широкий асортимент чохлів? Хочеться чогось особливого, щоб і захист був на рівні, і виглядав телефон круто.

Неактивен

 

#2 10/04/2024 01:34:08

juguh
Member

Re: Якісний чохол на айфон

Я б рекомендував вам спочатку оглянути асортимент великих маркетплейсів. Там ви знайдете чохли різноманітних брендів та стилів. Однак, якщо шукаєте щось унікальніше, можливо, варто звернути увагу на Etsy або спеціалізовані магазини аксесуарів.

Неактивен

 

#3 10/04/2024 01:35:01

Korwor
Member

Re: Якісний чохол на айфон

Я вже озирнувся на маркетплейси, і вибір дійсно великий, але мені здається, що там якість така собі, ще й доставка довга + дорога. Etsy виглядає цікаво, але я справді хотів би знайти магазин, який спеціалізується саме на чохлах для iPhone і має якісні та надійні товари.

Неактивен

 

#4 10/04/2024 01:36:23

juguh
Member

Re: Якісний чохол на айфон

Korwor :

Я вже озирнувся на маркетплейси, і вибір дійсно великий, але мені здається, що там якість така собі, ще й доставка довга + дорога. Etsy виглядає цікаво, але я справді хотів би знайти магазин, який спеціалізується саме на чохлах для iPhone і має якісні та надійні товари.

Я особисто купував чохли для своїх пристроїв в інтернет-магазині "Chohol". Вони спеціалізуються на продажу чохлів та аксесуарів для мобільних телефонів, зокрема є чохли для iPhone https://chohol.com.ua великий вибір чохлів, від класичних накладок до броньованих варіантів, високоякісні матеріали, такі як силікон, TPU, екошкіра та натуральна шкіра. Також тут можна знайти гібридні чохли з хорошою амортизацією.

Крім того, "Chohol" пропонує швидку відправку, безкоштовну доставку по Україні на замовлення від 1000 грн, а також можливість повернення протягом 30 днів. Це зручно і безпечно. Мені справді все сподобалось, співпраця з ними найкраща, тому і раджу вам.

https://i.postimg.cc/Gmy24Zpx/image.png

Неактивен

 

Board footer

freeboard.com.ua - Бесплатная доска объявлений