Главная
Объявления
Товары
Форум
Доска бесплатных объявлений - freeboard.com.ua

#1 21/03/2024 22:27:48

mamarika
New member

Де знайти найкращі магазини одягу в Україні?

Привіт усім! Я новачок в Україні і шукаю місця для шопінгу. Можете поділитися своїми рекомендаціями про найкращі магазини одягу в цій країні?

Неактивен

 

#2 22/03/2024 00:55:12

sancho11
New member

Re: Де знайти найкращі магазини одягу в Україні?

Привіт! Звичайно, радий допомогти. В Україні є безліч чудових магазинів одягу, залежно від того, що ви шукаєте. Деякі з моїх улюблених магазинів включають "Mango" і "Zara" для модного повсякденного одягу, а також місцеві бутики з унікальними дизайнерськими речами. Також, мені подобається онлайн магазин https://25union.com.ua/. Які стилі вас цікавлять?

Неактивен

 

#3 27/03/2024 23:09:09

charli90
New member

Re: Де знайти найкращі магазини одягу в Україні?

Привіт! Хочу додати, що в Україні також популярні онлайн-шопінг і торгові центри, де ви можете знайти широкий вибір марок і стилів. Якщо ви шукаєте щось особливе, рекомендую зазирнути в місцеві бутики в історичних районах міст, де часто можна знайти унікальні предмети одягу від місцевих дизайнерів. Які ще магазини вас цікавлять?

Неактивен

 

#4 24/04/2024 08:31:52

Re: Де знайти найкращі магазини одягу в Україні?

Ребята, а меня интересует платок для обряда крещения. Знаю, что такие далеко не во всех магазинах есть в наличии.... Кто подскажет и хоть немного сориентирует?

Неактивен

 

#5 25/04/2024 08:43:23

Re: Де знайти найкращі магазини одягу в Україні?

Журавленко Евгения :

Ребята, а меня интересует платок для обряда крещения. Знаю, что такие далеко не во всех магазинах есть в наличии.... Кто подскажет и хоть немного сориентирует?

Я бы вам советовала такой палантин тут подобрать. Так вам и проще будет, и оперативнее по времени, и по цене конечно же выгодней. Прекрасно вас понимаю в том плане, что вы переживаете так как к обряду крещения так или иначе нужно готовиться очень тщательно
https://m-sonechko.com/wp-content/uploads/2023/07/2k4a49601-300x300.jpg

Неактивен

 

Board footer

freeboard.com.ua - Бесплатная доска объявлений