Главная
Объявления
Товары
Форум
Доска бесплатных объявлений - freeboard.com.ua

#1 19/03/2024 15:00:18

dimasta
Member

Де я можу купити строп текстильний? Порекомендуйте магазин

Де я можу купити строп текстильний? Порекомендуйте магазин

Неактивен

 

#2 19/03/2024 15:06:24

Killers
Member

Re: Де я можу купити строп текстильний? Порекомендуйте магазин

Привіт. Я знаю, що купити строп текстильний https://cargoset.com.ua/ua/stropy-tekst … entochnye/ можна недорого у магазині Cargoset. Переконайтеся, що максимальна вага піднімання стропа відповідає вимогам вашої роботи. Завжди обирайте стропи з ваговою міцністю, яка перевищує вагу навантаження. Враховуйте тип та стан вантажу, який ви будете піднімати. Наприклад, для нековзкого навантаження краще використовувати стропи з пласкими петлями, а для гострокрайового або непрямокутного вантажу можуть бути потрібні спеціальні конструкції стропів.

Неактивен

 

#3 23/04/2024 08:16:32

Alisik
Member

Re: Де я можу купити строп текстильний? Порекомендуйте магазин

да, тут важно ткани и фурнитуру более качественную подбирать

Неактивен

 

#4 23/04/2024 08:23:43

Sinka
Member

Re: Де я можу купити строп текстильний? Порекомендуйте магазин

Да, тут важно на качество тканей смотреть, недавно как раз отшивала свадебные платья, пересмотрев варианты, нашла, где ткани для свадьбы купить, ткани качественные, они смотрятся стильно и при этом простые в обработке

Отредактированно Sinka (25/04/2024 12:26:14)

Неактивен

 

#5 26/04/2024 13:05:12

Melisa
Member

Re: Де я можу купити строп текстильний? Порекомендуйте магазин

А не буде вигідніше пошити?

Неактивен

 

#6 26/04/2024 18:58:04

Anna
Member

Re: Де я можу купити строп текстильний? Порекомендуйте магазин

Я впевнена, що пошити завжди вигідніше, ніж купувати готові вироби. Придбати тканини та фурнітуру можете в компанії Текстиль-Контакт, працюють по всій Україні. Компанія має 4 гіпермаркети у Києві та  філіали у містах, а також можна замовлення оформити в інтернет-магазині. Тут найкращий асортимент, постачання з 25 країн світу.

Неактивен

 

Board footer

freeboard.com.ua - Бесплатная доска объявлений