Главная
Объявления
Товары
Мой аккаунт
Flash игры и ролики
Программы
Форум
Чат
Бесплатные объявления freeboard.com.ua - бесплатная доска объявлений
Недвижимость
Авто, мото
Предметы быта
Предметы работы
Работа
Личная жизнь
Досуг и отдых
Услуги
Интернет и компьютеры
Питание
Бытовой ремонт
Монтаж/Демонтаж
Сантехника
Строительство, ремонт
Окна, двери, балконы
Все для дачи/загородного дома
Уборка помещений
Дизайн, проектирование
Производственные
Швейное дело
Медицинские
Ветеринарные
Бухгалтерия, аудит
Охрана
Юридические
Партнеры по бизнесу
Финансовые
Образовательные
Тренинги, частные уроки, курсы
Перевозки
Полиграфия, реклама
Торжества
Видео и фотосъемка
Прокат
Красота, Здоровье
Магия, гадание и экстрасенсы
Психолог, психологическая помощь
Переводы
Разное
Объявления в городах:
Киев
Харьков
Днепропетровск
Донецк
Одесса
Запорожье
Кривой Рог
Луганск
Львов
Мариуполь
Николаев
Ялта
Показать все города

Дитячий розвиваючий Центр «Вінні» - це приватний сад

< >

Украина / Вышгород

Дитячий розвиваючий Центр «Вінні» - це приватний міні-сад неповного дня (ранковий дитячий садок), вечірній міні-сад, група вихідного дня, група продовженого дня для молодших школярів у дві зміни, чергова група, послуга «Няня на годину».
Ранковий дитячий сад для дітей від 3 до 7 років. Групи неповного дня включають в себе програми: розвиваючі ігри та заняття, творчі та оздоровчі заняття, робота з педагогами з раннього розвитку дитини та підготовки до школи, англійська мова, адаптаційні техніки і соціалізація дитини, індивідуальна робота з батьками та сім'єю, тренінги для батьків, спільні прогулянки і виїзди. Режим роботи: понеділок - п'ятниця: з 09.00 до 13.00.
Вечірній дитячий сад для дітей 3-7 років. Програма включає в себе: розвиваючі ігри та заняття, творчі заняття, оздоровчі заняття, роботу з дитячим психологом, роботу з педагогами з раннього розвитку дитини та підготовки до школи, англійська мова, адаптаційні техніки і соціалізацію дитини, індивідуальну роботу з батьками та сім'єю, зустрічі «Батьківського клубу». Режим роботи: понеділок - п'ятниця: з 15.00 до 19.00
Група вихідного дня для дітей від 3 до 12 років, яких немає з ким залишити у вихідні. Програма вихідного дня: зарядка, творчі уроки, час для активних ігор, етикет, культурне дозвілля.
Група продовженого дня для першої і другої зміни для молодших школярів від 6 до 10 років - це відмінна можливість для Вашої дитини отримати нові знання та навички після шкільних занять. Наш педагог може відвести дитину в школу або забрати зі школи, також надасть дитині необхідну підтримку у виконанні домашнього завдання. Режим роботи: понеділок - п'ятниця: ранкова з 09.00 до 13.00, денна з 13.00 до 17.00
Чергова група для дітей від 3 до 12 років - ми прагнемо, щоб відвідування ЦРР «Вінні» було комфортним для всіх: і для дітей, і для батьків. Якщо з яких-небудь причин мама, тато, бабуся чи дідусь не встигли забрати дитину з ЦРР до 17.00 вечора, а може потрібно рано виїхати на роботу або у справах, для Вашого спокою і зручності ми пропонуємо чергову групу. Наші педагоги побудуть з дитиною і допоможуть йому скрасити очікування. Режим роботи: з 08.00 до 09.00 ранку, і з 17.00 до 20.00 вечора по буднях.
Також в нашому Центрі відкрита послуга «Няня на годину» для дітей з 3-х років! Ви маєте можливість залишити свою дитину у нас в будь-який час з 09.00 до 18.00 за часом - до 4-х годин. Вільне відвідування. Оплата тільки за фактичний час перебування.
У ЦРР «Вінні» чудові педагоги, які працюють на результат.
Подробиці на нашому сайті!
Телефони: (093) 948-80-84, (095) 017-72-47.
Графік роботи: понеділок-неділя з 09:00 до 19:00.
Сайт: www.center-winnie.com.ua
E-mail: hello@center-winnie.com.ua
e-mail: Написать автору
web адрес: center-winnie.com.ua/index.php/ru/

Вернуться в категорию Услуги -> Разное Сообщить другу об этом объявлении
 
Предыдущие объявления в категории "Разное":
Следующие объявления в категории "Разное":
 
   Тэги:

центр

  

сад

  

розвиваючий

  

приватний

  

дитячий

  

«вінні»

  

Главная | Объявления | Товары | Мой аккаунт | Flash игры и ролики | Программы | Поиск | Контакты | Отзывы | Правила размещения | Карта Сайта