Главная
Объявления
Товары
Форум
Доска бесплатных объявлений - freeboard.com.ua

#1 18/07/2023 12:46:09

mamarika
New member

Музичні інструменти. Який обрати?

Добрий день, шановні користувачі форуму! Вже давно мрію опанувати якийсь музичний інтсрумент, але який саме, поки не можу обрати. Все залежить від ціни інструменту, так як вони доволі дорогі. Який інструмент Ви б порадили?

Неактивен

 

#2 18/07/2023 22:18:48

charli90
New member

Re: Музичні інструменти. Який обрати?

Привіт! Як на мене, для того щоб опанувати музичний інструмент, варто звернутися до викладача. З ним Вам буде легше зрозуміти обраний музичний інструмент та навчитися на ньому грати. До того ж, частіше в музичних школах є необхідні інструменти. Але мати свій особистий інструмент теж дуже важливо. Ціни на музичні інструменти і правда високі, але воно того варте.  Я може порадити Вам магазин https://soundmaster.ua/ , на я кому ви знайдете не тільки музичні інструменти, але і багато чого для догляду та налаштуванню інструментів.

Неактивен

 

#3 18/07/2023 23:23:57

sancho11
New member

Re: Музичні інструменти. Який обрати?

Особисто мені дуже подобається гітара. Так круто сидіти у колі друзів біля вогнища та грати улюблені пісні. Дуже романтично і атмосферно. Якщо я б обирав серед інструментів, то обрав би саме гітару.

Неактивен

 

#4 22/02/2024 10:35:55

Re: Музичні інструменти. Який обрати?

Я взагалі захоплююсь тими людьми, що вміють гарно грати на музичних інструментах

Неактивен

 

#5 23/02/2024 13:19:14

Re: Музичні інструменти. Який обрати?

В мене дочка гарно грає на віолончелі

Неактивен

 

#6 24/02/2024 08:22:24

Re: Музичні інструменти. Який обрати?

Журавленко Евгения :

В мене дочка гарно грає на віолончелі

Вау! Круто! А вона десь вчиться цьому? Ви ж напевно її в музичну школу віддали? Я б і сама дуже хотіла, щоб моя дитина цей інструмент спробувала. Ну або ж скрипку. Бажання в дочки є вчитись, просто все ретельно треба спланувати, можливо й навіть репетитора знайти. Інструмент де купити ми вже дивились https://jam.ua/ua/stringed_instruments . В принципі це питання точно без проблем можна вирішити

Неактивен

 

#7 16/05/2024 12:27:08

Anna
Member

Re: Музичні інструменти. Який обрати?

А я шукаю професійні гучномовці. Чи бачив хтось у продажі?

Неактивен

 

#8 17/05/2024 08:55:16

Nairutel
Member

Re: Музичні інструменти. Який обрати?

У магазині ШоуМаркет замовляв рупорні гучномовці . Тут відмінний вибір такого обладнання, а також є багато музичних інструментів та освітлювальні прилади. Все для проведення та організації шоу можна придбати в одному магазині. Люди, які працюють у сфері культури тут можуть купити все необхідне для своєї діяльності в одному місці.

Неактивен

 

Board footer

freeboard.com.ua - Бесплатная доска объявлений